Promocje i Nowości

 

5ed4ebd3136a8048338113 20200601135147Długość czy objętość?

Już nie musisz wybierać! PRO LONGER to pierwsza profesjonalna linia, która pomaga odnowić długości i sprawia, że wyglądają na grubsze. Koncentrat o wysokim stężeniu ekskluzywnej molekuły Filler A-100 zawartej w gamie PRO LONGER działa natychmiastowo wypełniając włókno włosa i pogrubiając końcówki na ostatnich centymetrach, by wyglądały na pełniejsze. Dzięki aminokwasowi formuła wzmacnia włosy, odbudowuje je i sprawia, że są mocniejsze i mniej podatne na łamanie.

 

Grubsze i piękniejsze długości włosów

Na efekty nie trzeba długo czekać!
Już po pierwszym zabiegu końcówki pogrubione są o 38%*.
Przy kontynuacji pielęgnacji włosów w domu o 50%*
Mniej rozdwajających się końcówek aż o 66%**
Oraz 5x więcej blasku***
Umów się na wizytę w salonie fryzjerskim i odkryj jak składniki formuły Pro Longer wypełniają i pogrubiają długości i końce twoich włosów. Polecamy kontynuację pielęgnacji w domu dla idealnie pięknych włosów na całej długości.

 

Domowa kuracja

Do domowej kuracji wystarczy Ci zestaw 3 produktów z nowej gamy PRO LONGER. Podstawa to szampon poprawiający wygląd włosów na całych długościach, który możesz stosować codziennie. Następnie koncentrat w wygodnych ampułkach do jednorazowego użytku zamiast odżywki, czy maski. Wystarczy stosować go co czwarte mycie, rozprowadzając na długościach i końcach włosów. Warto skręcić końcówki, aby lepiej rozprowadzić preparat, a po 5 minutach po prostu spłukać.

 

Termiczna ochrona

Trzecim krokiem pielęgnacji domowej jest krem poprawiający wygląd włosów, którego niewielką ilość wystarczy rozgrzać w dłoniach i zaaplikować na osuszone końcówki włosów. Nie spłukuj kremu, a włosy możesz stylizować, tak jak lubisz. Dodatkowo oferuje ochronę termiczną do 230 stopni C! Sprawi, że zobaczysz aż o 56% mniej uszkodzeń na powierzchni włosów. Działa przeciw puszeniu się oraz dba o to, by włosy były mniej podatne na łamanie.

 

5ed4ebe456e81264202499 20200601135204Poczuj moc grubych i pięknych włosów

Modernistyczny zapach gamy Pro Longer otwiera się naturalnymi i delikatnymi zapachami wodnych kwiatów. Rozwija się do bujnych i kobiecych nut serca skomponowanych na bazie zapachu plumerii i subtelnych różanych nut. Zwieńczeniem jest wyrafinowany i sensualny zapach bursztynu. Już od pierwszego użycia poczujesz naturalną moc pięknych, grubych włosów o urzekającym zapachu.

 

 

SMARTBOND - ogranicza uwrażliwienie włosów podczas koloryzacji i zachowuje spoistość mostków dwusiarczkowych, zapobiega osłabianiu wiązań jonowych, kwas maleinowy inteligentnie współgra z koloryzacją, SMARTBOND sprawi, że Twoje włosy są chronione przed uwrażliwieniem ich wskutek procesów chemicznych.

1

 

 2345